18. 9. 2016 Nahráváme CD skupiny Rendez-fou

Dnes jsme zahájili nahrávání prvního CD skupiny Rendez-Fou. Je to pro mě ohromná radost. Skupinu jsem poprvé slyšel na hudební soutěži Notováná, kde mě zaujali po prvních taktech. Letos tato skupina, která se naproso vymyká tomu, co na současné foklové scéně vyskytuje, vyhrála, co mohla – např. Portu a Houpacího koně.

Rendez-Fou ve studiu Sound24

Rendez-Fou ve studiu Sound24

5. 6. 2016 Isarafest

Festival pořádaný Isarou a Společnosti pto podporu lidí s mentálním postižením, kterému letos přálo počasí.

Účinkovali: Durmančiny Bylinky, Rookery, Fork Road,Jana Šteflíčková, Slávek Janoušek a Luboš Vondrák, Stráníci & Míra Ošanec, Martina Trchová, Isara, Zhasni

Slávek Janoušek a Luboš Vondrák na Isarafestu 2016, foto Rejka Balcarová

21. 5. 2016 PRO.FEST – Kapitáni průmyslu a Vanilla Choice

Koncert skupin Kapitáni průmyslu a Vanilla Choice v rámci víkendového setkání bývalých i současných členů a přátel skautského oddílu Protěž nazvaného PRO.FEST měl skvělou atmosféru umocněnou netradiční scénou na prknech na trávě a pod stanem.

Vanilla Chice na PRO.FESTu 2016, foto Rejka Balcarová

Vanilla Chice na PRO.FESTu 2016, foto Rejka Balcarová

28. 4. 2016 Ivan Hlas trio a Isara

Isara v nové sestavě šlape a je z ní zase cítit radost a energie. Změnu sestavy zvládla hodně rychle. Doufám, že jí to takto vydrží!

Ivan Hlas má krásné písničky. Jeho famózní spoluhráči – Norbi Kovács a Olin Nejezchleba to rozjeli jako o život. Hrálo se ve vyprodaném velkém sále KD Mladá Boleslav a atmosféra byla úžasná.

Ivan Hlas Trio, foto Rejka balcarová

2. 4. 2016 Jupijou – soutěž skautských kapel – 30. ročník

Jupijou je celodenní akce, kdy se na pódiu s jednou písničkou vystřídá mnoho méně či více početných skupin z několika skautských oddílů – letos to byla Keya, Protěž, Lumturo a Bílý Albatros. Jde hlavně o radost z muziky a legraci, nadšení účinkujících, diváků a pořadatelů je nakažlivé a sál Divadla Za plotem nabitý energií.

30. ročník Jupijou, foto Rejka Balcarová

30. ročník Jupijou, foto Rejka Balcarová

18. 3. 2016 Pavlína Jíšová, Jarda Matěj Matějů a Adéla Jonášová

Před mnoha lety jsem na Jardu Matějů a Pavlínu Jíšovou ze skupiny Nezmaři chodil jako obdivující divák. A nyní jsem měl možnost je zvučit v rámci koncertů k 50 výročí Porty v kinosále v Duchcově.

Část plakátu k akci, zdroj readgur.com

Část plakátu k akci, zdroj readgur.com

25. a 26. 2., 20. 3. 2016 Dance in Pulse

Taneční show Dance in Pulse je postavená na základech irského tance, stepu a tap dancingu za doprovodu živé hudby. Představení se konala v divadlech v Lounech, Jablonci nad Nisou a Havlíčkově Brodě. Byl to neskutečný zážitek a jedinečná příležitost zvučit něco jiného než obvykle.

Dance in Pulse, zdroj www.danceinpulse.com

Dance in Pulse, zdroj www.danceinpulse.com